Celsa z Pucharem Prezydenta

Turniej Piłki Nożnej Ostrowieckich Zakładów Pracy o Puchar Prezydenta Miasta zakończył się triumfem drużyny Celsa Huta Ostrowiec Św., która w finale pokonała Publimę. W meczu o trzecie miejsce Eurocash po rzutach karnych pokonał drużynę Hutnik.

Zobacz: zdjęcia z turnieju

Turniej rozgrywany był od 11 września do 23 października na boisku Orlik w osiedlu Ogrody. W sumie rozegrano 48 meczów, w których padło 295 bramek. Najlepszym strzelcem turnieju został Grzegorz Sejdzieński – snajper zespołu Celsa Huta Ostrowiec, który zgromadził na swoim koncie 35 bramek.

W meczach ćwierćfinałowych największymi niespodziankami było odpadnięcie wicemistrzów rozgrywek grupowych – MOSiR i Aga Light. Zgodnie z oczekiwaniami w wielkim finale spotkały się dwie najlepsze drużyny rozgrywek grupowych – Celsa Huta Ostrowiec oraz Publima. Finał stał na wysokim poziomie, dostarczając wielu emocji. Spotkania o 1 i 3 miejsce obserwował Prezydent Ostrowca Św. Jarosław Wilczyński, który po ostatnim gwizdku wręczył również puchary i nagrody rzeczowe dla czterech najlepszych zespołów.