Komunikat końcowy Mistrzostw Ostrowca Św. Szkół Gimnazjalnych
w Siatkówce Dziewcząt na rok szkolny 2007/2008
w Siatkówce Dziewcząt na rok szkolny 2007/2008
W dniach 03-07.03.2008 r. w Publicznym Gimnazjum Nr 4 w Ostrowcu Św. rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt w Siatkówce na rok szkolny 2007/2008. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. oraz Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 59 dziewcząt w 6 drużynach z 4 gimnazjów. Gospodarzem zawodów była Małgorzata Comber, a sędziowali wraz z nią Iwona Błaszkiewicz i Jolanta Sitarska.
I miejsce II-III miejsce
Wyniki zawodów:
Skład grup eliminacyjnych:
Grupa A | Grupa B |
PG 1/1 | PG 2 |
PG 4 | PG 3/1 |
PG 3/3 | PG 3/2 |
03.03.2008 r. – Poniedziałek (Grupa A i B)
Godz. 13.00 | PG 1 - PG 3/3 | 2 : 0 |
Godz. 14.00 | PG 2 - PG 3/2 | 1 : 2 |
04.03.2008 r. – Wtorek (Grupa A i B)
Godz. 13.00 | PG 4 - PG 3/3 | 2 : 1 |
Godz. 14.00 | PG 3/1 - PG 3/2 | 2 : 1 |
05.03.2008 r. – Środa (Grupa A i B)
Godz. 13.00 | PG 2 - PG 3/1 | 0 : 2 |
Godz. 14.00 | PG 1 - PG 4 | 2 : 0 |
06.03.2008 r. – Czwartek (półfinały)
Do finału awansuje dwie drużyny z grupy
Godz. 13.00 | PG 1 - PG 3/2 | 2 : 0 |
Godz. 14.00 | PG 3/1 - PG 4 | 2 : 0 |
Finał 07.03.2008 r. - Piątek
(początek gier o godz. 13.00)
Mecz o miejsce III
Przegrani z meczy półfinałowych | PG 4 - PG 3/2 | 0 : 2 |
Mecz o miejsce I
Wygrani z meczy półfinałowych | PG 1 - PG 3/1 | 2 : 0 |
Kolejność końcowa
1 | PG 1 |
2 | PG 3/1 |
3 | PG 3/2 |
4 | PG 4 |
5 | PG 3/3 |
6 | PG 2 |
Składy trzech najlepszych drużyn
PG 1
Marta Rusiecka, Patrycja Świątek, Gabriela Miernowska, Aneta Kowalczyk
Malwina Grześkiewicz, Izabela Tracz, Aleksandra Głuszek, Aleksandra Wesołowska
Monika Krzemińska, Magdalena Czarnecka
Malwina Grześkiewicz, Izabela Tracz, Aleksandra Głuszek, Aleksandra Wesołowska
Monika Krzemińska, Magdalena Czarnecka
Opiekun: Joanna Pacholczak
PG 3/1
Aleksandra Cichosz, Kinga Składanowska, Eliza Rokita, Patrycja Wawrzkiewicz
Paulina Ziółkowska, Olga Ziółkowska, Patrycja Mucha, Katarzyna Kisiel
Opiekunowie: Maria Jaros, Anna Gawlak, Paweł Łagoda, Bożena Mróz
Paulina Ziółkowska, Olga Ziółkowska, Patrycja Mucha, Katarzyna Kisiel
Opiekunowie: Maria Jaros, Anna Gawlak, Paweł Łagoda, Bożena Mróz
PG 3/2
Dominika Błaszkiewicz, Agnieszka Grudzień, Paulina Wajtryt, Ilona Żak
Sylwia Kałuża, Beata Wrona, Olga Szczypciak, Patrycja Zaręba, Patrycja Brożyna
Opiekunowie: Maria Jaros, Anna Gawlak, Paweł Łagoda, Bożena Mróz
Wszyscy uczestnicy finałów otrzymały pamiątkowe dyplomy, a drużyny
zajmujące miejsca I-III otrzymały na własność puchary
zajmujące miejsca I-III otrzymały na własność puchary
Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół
Szkoła | Punkty |
PG 1 | 6 |
PG 2 | 1 |
PG 3 | 8 |
PG 4 | 2 |
PG 5 | - |