w Koszykówce Chłopców na rok szkolny 2009/2010
W dniach 16-22.02.2010 r. w Publicznym Gimnazjum Nr 4 w Ostrowcu Św. rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Gimnazjalnych Chłopców w Koszykówce na rok szkolny 2009/2010. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. oraz Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 74 chłopców w 7 drużynach z 5 gimnazjów. Gospodarzem zawodów była Katarzyna Marynowska, a sędziowali Krzysztof Karcz i Tomasz Frąk.
Wyniki zawodów:
16.02.2010 r. – Wtorek (gr. A, B)
PG 1-PG 3 29:23
PG 4/2-PG 4/1 15:36
PG 5-PG 4/3 15:13
17.02.2010 r. – Środa (gr. A, B)
PG 3-PG 4/3 55:12
PG 2-PG 4/2 8:21
PG 1-PG 5 21:5
18.02.2010 r. – Czwartek (gr. A, B)
PG 5-PG 3 8:41
PG 4/1-PG 2 27:2
PG 4/3-PG 1 11:25
19.02.2010 r. – Piątek – PÓŁFINAŁY
Do półfinału awansowały dwie drużyna z grupy i zagrały na krzyż
PG 1-PG 4/2 47:22
PG 3-PG 4/1 16:18
22.02.2010 r. – Poniedziałek – FINAŁY
PG 4/2-PG 3 11:27
PG 1-PG 4/1 21:14
Kolejność końcowa:
1. PG 1
2. PG 4/1
3. PG 3
4. PG 4/2
5. PG 5
6. PG 2
7. PG 4/3
Składy trzech najlepszych drużyn:
PG 1: Adam Jaworski, Krzysztof Farys, Kasper Pucułek, Jakub Filipkowski, Rafał Krasiński, Kamil Kuźnicki, Michał Majewski, Daniel Rutczyński, Kamil Mamerski, Mateusz Szczurkiewicz, Konrad Borowiec.
Opiekunowie: Piotr Klechowski i Mariusz Korbecki.
PG 4/1: Tomasz Bień, Radosław Krawczyk, Krzysztof Ziółkowski, Mateusz Mikołajek, Arkadiusz Tutalak, Mateusz Wojtyś, Marcin Mroczek, Arkadiusz Cioch, Patryk Witecki, Igor Rylski, Sebastian Juda.
Opiekun: Dariusz Jakubowski.
PG 3: Michał Sado, Michał Misiura, Pweł Kosno, Karol Ziółkowski, Michał Bartnik, Łukasz Woźnicki, Krystian Bzymek, Konrad Borowik, Marcin Mazan.
Opiekunowie: Paweł Nalewaj, Krzysztof Sałapa i Marcin Jasiński.
Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy, a drużyny zajmujące miejsca I-III otrzymały medale i puchary okolicznościowe.
Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół:
PG 1 40 pkt.
PG 2 2 pkt.
PG 3 24 pkt.
PG 4 49 pkt.
PG 5 8 pkt.